Навчальний курс у Мелітополі

11-12 травня 2016 року в м. Мелітополь відбувся навчальний курс для вчителів на тему:«Роль гуманної освіти у навчально-виховному процесі». Даний проект, здійснений на партнерських засадах Мелітопольським товариством захисту тварин, Мелітопольською міською радою та Naturewatch Foundation.

Проект мав на меті допомогти місту Мелітополю успішно розпочати програму гуманного регулювання кількості безпритульних тварин, та доповнити освітні програми елементами гуманної освіти, що допоможе виховувати у школярів відповідальне та гуманне ставлення до тварин. 

У навчальному курсі прийняли участь вчителі усіх шкіл міста, дитячого екологічного центру та міської дитячої бібліотеки. На курсі були розглянуті аспекти взаємодії людей та тварин, добробуту тварин та п'яти свобод, жорстокого відношення до тварин, гуманної освіти у школі та у освітньо-виховному процесі.

Крім прослуховування лекційного матеріалу, учасники курсу мали також змогу прийняти участь у виконанні практичних завдань та цікавих дискусіях. Кожен учасник отримав папку із методичною та ознайомчою літературою та матеріалами курсу.

Другий день навчання, був присвячений обміну ідеями учасників по впровадженню елементів гуманної освіти безпосередньо в їх професійну діяльність, прозвучало багато цікавих та корисних ідей. По закінченню, усі учасники отримали сертифікати.

Сподіваємося що наша співпраця з Мелітополем продовжиться і ми реалізуємо ще деякі освітні ініціативи.

Також, ми висловлюємо щиру подяку компанії КОРМОТЕХ за допомогу у підготовці даного проекту.Melitopol